Home Спортсмени Представники Львівщини в збірній України

Представники Львівщини в збірній України

Чоловіки (основний склад):

Прізвище, ім’я, по-батькові Дата народження Розряд ФСТ Запланов.
результат
на 2020
Тренери
1Бойко Олександр Олександрович 09.12.1995 МСУ Динамо 1-6 ЧУ Михайленко Н.Д.
2Гавелко Юрій Володимирович 27.08.1988 МСМКУ ЗСУ 1-6 ЧЄ Гавелко М.П.
3Іваницький Георгій Володимирович 06.05.1992 МСМКУ Динамо 1-3 ЧЄ Ткачек В.В., Образцова Т.О.
4Івашко Маркіян Володимирович 15.05.1979 ЗМСУ Динамо 1-3 ЧУ Несен О.О.
5Макаревич Сергій Олександрович 25.01.1995 МСМКУ ЗСУ 1-3 ЧУ Юсько Л.М.
6Панциру Олександр Володимирович 16.01.1993 МСУ ЗСУ 1-6 ЧЄ юн. Колядінцева С.О.

Чоловіки (кандидати):

Прізвище, ім’я, по-батькові Дата народження Розряд ФСТ Запланов.
результат
на 2020
Тренери
1Букатевич Борис Дмитрович 16.05.1997 МСУ Україна 1-3 ЧУ Сахарова О.П.
2Мокринський Ярослав Анатолійович 01.03.1984 МСМКУ ЗСУ 1-3 ЧУ Гавелко М.П.
3Шеремет Роман Олегович 28.06.1999 МСУ Україна 1-3 ЧУ юн.Скальська І.В., Антонов С.В.

Чоловіки (резерв):

Прізвище, ім’я, по-батькові Дата народження Розряд ФСТ Запланов.
результат
на 2020
Тренери
1Борик Максим Орестович 15.03.2002 МСУ Колос1-3 ЧУ ю Гавелко М.П.
2Ємчик Богдан Сергійович 19.11.1999 МСУ Україна1-3 ЧУ ю Скальська І.В., Антонов С.В.
3Мількович Іван-Павло Ігорович 27.06.2001 МСУ Україна 1-3 ЧУСкальська І.В., Антонов С.В.
4Олійник Артем Володимирович 20.10.2002 КМСУ Україна 1-3 ЧУ ю Скальська І.В.
5Сліпець Остап Володимирович МСУ Україна 1-3 ЧУ Скальська І.В., Антонов С.В.
6Устінов Артем Вікторович МСУ Україна 1-3 ЧЄ к Сахарова О.П.
7Чернявський Микола Ігорович МСУ Динамо1-3 ЧУ ю Тихонський С.О.

Жінки (основний склад):

Прізвище, ім’я, по-батькові Дата народження Розряд ФСТ Запланов.
результат
на 2020
Тренери
1Гнип Соломія Степанівна 09.10.1997 МСМКУ ЗСУ1-3 ЧУ Гавелко М.П., Колядінцева С.О.
2Марченко Вероніка Сергіївна 03.04.1993 ЗМСУ ЗСУ1-6 ОІ Гавелко М.П.
3Наумова Жанна Борисівна 07.10.2002 МСУ ЗСУ1-3 ЧЄ ю Калиніченко О.М., Колядінцева С.О.
4Сенюк Ольга Дмитрівна 23.01.1991 МСМКУ Україна 1-3 ЧУ Дубас О.С., Дубас Є.М.
5Соколенко Катерина Олександрівна 16.07.1989 МСУ Колос1-3 ЧУ Гавелко М.П.
6Трапезнікова Соломія Василівна 11.11.1997 МСУ ЗСУ 1-3 ЧУ Гавелко М.П., Шах Л.Я.

Жінки (кандидати):

Прізвище, ім’я, по-батькові Дата народження Розряд ФСТ Запланов.
результат
на 2020
Тренери
1Булах Єва В’ячеславівна 18.11.2002 МСУ ЗСУ1-6 ЧЄ ю Колядінцева С.О.
2Дідич Орися Богданівна 12.02.2002 МСУ Україна1-6 ЧЄ ю Алексієнко О.С.
3Ілліяш Варвара Олександрівна 08.03.2003 МСУ Колос1-6 ЧЄ к Гавелко М.П.
4Лучкевич Аліна Володимирівна 05.11.2002 МСУ Україна 1-3 ЧУ к Антонов С.В., Скальська І.В.
5Онишкевич Катрін Андріївна 14.10.2000 МСУ Україна1-3 ЧУ Алексієнко О.С.
6Палеха Катерина Борисівна 20.09.1980 ЗМСУ Динамо1-3 ЧУ Образцова Т.О., Антонов С.В.
7Русин Ірина Валеріївна 24.01.2002 МСУУкраїна1-3 ЧУ к Ткачек В.В., Бучак Ю.І.
8Сливинська Надія Богданівна 27.09.2001 МСУКолос1-3 ЧУ к Гавелко М.П., Кузик Н.Б.
9Ящишин Тетяна Олегівна 07.03.2000 МСУДинамо1-3 ЧУ юСапунова В.С., Шевченко О.Ф.

Жінки (резерв):

Прізвище, ім’я, по-батькові Дата народження Розряд ФСТ Запланов.
результат
на 2020
Тренери
1Бавшина Вікторія Олегівна 03.03.2003 МСУ ЗСУ1-3 ЧУ Колядінцева С.О.
2Митрофанова Валерія В’ячеславівна 27.10.2003 МСУ Динамо1-3 ЧУ кМихайленко Н.Д.
3Черник Дзвенислава Назарівна 24.05.2005 КМСУ ЗСУ 1-3 ЧУ кГавелко М.П., Кузик Н.Б.

Новини ЛФСЛУ

Командний чемпіонат України зі стрільби з лука серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, ФСТ, УОР та СК. День 5. Першість серед змішаних команд

Сьогодні, в останній день наших змагань, ми будемо визначати переможців та призерів серед змішаних команд (тобто, у складі команди дві особи чоловік...

Командний чемпіонат України зі стрільби з лука серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, ФСТ, УОР та СК. День 4. Командна першість.

Вже четвертий день поспіль 192 спортсмени із 12 областей нашої країни змагаються за нагороди командного чемпіонату України зі стрільби з лука серед...

Чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, ФСТ, УОР та СК. День 3. Фінали особистої першості

Сьогодні третій день чемпіонату України зі стрільби з лука серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, ФСТ, УОР та СК. Спортсмени, відстрілявши вчора кваліфікацію,...

Чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, ФСТ, УОР та СК. День 2. Кваліфікація.

Сьогодні спортсмени стріляють кваліфікацію особистої першості. Олімпійський лук підкорює 70 метрів, блочний змагається на 50 метрів.